Субота, Січень 25, 2020
На главную > Новини > «Hammerers» в Австрії підписали меморандум про співпрацю з «Dacia Vikings»

«Hammerers» в Австрії підписали меморандум про співпрацю з «Dacia Vikings»

В понеділок 11 вересня 2017 року, клуб «Hammerers», учасник змагань ДЮЛАФ, розпочав офіційне партнерство з австрійською командою «Dacia Vikings» (Відень). У присутності українського посла Олександри Щерби та президента ДЮЛАФ Михайло Герасимчука у Відні були підписані офіційні документи. Свої підписи поставили президент СК «Hammerers» Вадим Болейко та член ради «Dacia Vikings» Thomas Bundschuh.

Партнерство означає, з одного боку, співпрацю двох клубів задля розвитку американського футболу в двох країнах. «Вікінги» вже кілька років підтримують «Hammerers» у розвитку українського клубу і передають свої ноу-хау у підготовці тренерів та гравців. Наприклад, влітку цього року вже відбувся товариський матч між цими клубами. Тепер співпрацю має бути поглиблено і укріплено.

Олександр Щерба, посол України в Республіці Австрія, прокоментував партнерство двох клубів цитатою з фільму «Касабланка»: «I think this is the beginning of a beautiful friendship.» («Я думаю, це початок прекрасної дружби»)

Співпраця обіцяє бути активною. Так Валерій Теплий, гравець і тренер «Вікінгів», направляється в гості до «Hammerers» і на свою батьківщину, щоб взяти участь у тренувальному таборі ДЮЛАФ. Крім того, ведуться переговори про участь українських команд у Міжнародному дитячо-юнацькому турнірі навесні/влітку 2018 року.

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *