П’ятниця, Грудень 14, 2018
На главную > Новини > ДЮЛАФ в Києві провела свій перший тренінг-кемп

ДЮЛАФ в Києві провела свій перший тренінг-кемп

16 і 17 вересня в Києві відбувся перший тренінг-кемп для юних гравців в американський футбол, тренерами якого стали коучі з «Віденських Вікінгів».

Запрошення зарубіжних фахівців стало можливим після підписання Меморандуму про співпрацю між ДЮЛАФ і «Віденськими Вікінгами», яке відбулося в посольстві України в Австрії парою тижнів раніше.

ДЮЛАФ віддає пріоритет міжнародного співробітництва з однією з найкращих у Європі шкіл американського футболу – Академією «Віденських вікінгів». «Вікінги» із задоволенням відрядили до Києва досвідченого фахівця Валерія Теплого, який є громадянином України і володіє українською мовою. Валерій Теплий поділився з дітьми та тренерами українських клубів своїм досвідом і азами американського футболу.

Усього ж у Києві зібралося 60 гравців від 9 до 16 років з чотирьох команд: двох київських «Hammerers», «Flayers», «Вінницькі Вовки» і «Монархи» з Рівного.

Молодь не тільки посилено тренувалася, але і послухала лекцію Карлової Тамари, голови суддівського комітету ДЮЛАФ.

Дводенне навчання, практика, лекції закінчилися чудовим скримиджем і невеликим турніром з прапорфлаг-футболу серед дітей 9-11 років.

Тренінг-кемп показав високий потенціал нашої молоді, тому практика таких тренувальних таборів буде продовжена. Слідкуйте за новинами ліги і приймайте участь в наших заходах!

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *