Hammerers vs Орли

Рахунок у першому матчі Чемпіонату ДЮЛАФ з американського футболу відкрили «Hammerers». «Орли» почали другу спробу, але приймаючий не зміг зафіксувати м’яч, трапився фамбл. М’яч підхопив «молотобоєць» Рашко Павло №99 та заніс його в залікову зону здолбунівців – 6:0. Але перевага киян тривала недовго. Вже у черговому своєму володінні «Орли» занесли видовищний

Читати

Вінницькі Вовки vs Hammerers

Фінальна гра Кубку «Молот Сварога» пройшла, як то кажуть, «в одні ворота». Першій тайм закінчився рахунком 7:0 на користь «Вовків». Гарно спрацювала пасова комбінація «вовків» на Завреловського Івана №3, який не тільки впіймав пас та ще й доніс його до залікової зони «Молотобійців» - 6:0. В реалізації був корисний Дучков Руслан

Читати

Орли vs Flyers

У цьому півфіналі перевага була на стороні «Орлів». Вони перші вийшли уперед - тачдаун зробив Захарчук Костянтин, який впіймав влучний пас і здобув тим самим 6 очок. Нарешті, рахунок 6:0 зберігся аж до другої половини матчу. В другому таймі «Flyers» зрівняли рахунок. Це зробив №8, який стрімко пробіг майже все поле

Читати

Hammerers vs Flyers

Рахунок відкрили «Молотобійці», Максим Харабуга №2 заніс м’яч у залікову «Flyers». 6:0 – на корись «Hammerers». Рахунок змінився за кілька секунд до перерви. Другий тачдаун у матчі знов заніс «молотобоєць» №2 - Максим Харабуга. Рахунок першої половині гри – 12:0 на користь «Молотобійців». В другому таймі «Flayers» відіграли один тачдаун – 12:6.

Читати

Орли vs Вінницькі Вовки

По жеребкуванню першу ігрову пару Кубку "Молот Сварога" склали гості Києва - здолбуновські «Орли» та «Вінницькі Вовки». Під кінець першої половини матчу «Вінницькі Вовки» зробили сейфті в заліковій «Орлів» и зарахували у свій актив 2 очки. Це зробив №3 Завреловський Іван. На початку другого тайму «Вовки» виходять уперед – гравець №1 Дучков