П’ятниця, Грудень 14, 2018
На главную > Новини > “Молот Сварога” поїхав в Вінницю!

“Молот Сварога” поїхав в Вінницю!

Матч 1. «Орли» – «Вінницькі Вовки».

По жеребкуванню першу ігрову пару Кубку “Молот Сварога” склали гості Києва – здолбуновські «Орли» та «Вінницькі Вовки».

Під кінець першої половини матчу «Вінницькі Вовки» зробили сейфті в заліковій «Орлів» и зарахували у свій актив 2 очки. Це зробив №3 Завреловський Іван.

На початку другого тайму «Вовки» виходять уперед – гравець №1 Дучков Руслан заніс м’яч у залікову зону «Орлів». Рахунок став 0:8. Реалізація не була успішною.

Після декількох змін володіння м’ячом «Вовки» знову зробили сейфті в залікової «Орлів», збільшивши рахунок на свою користь до 10. І цей сейфті зробив «вовк» №3 – Іван Завреловський. Більше рахунок у цьому матчі не змінювався, так і залишившись – 0:10 на користь «Вовків».

Завдяки перемозі над «Орламі» із Здолбонова «Вінницькі Вовки» вийшли і фінал Кубку ДЮЛАФ з флаг-футболу серед дитячо-юнацьких команд «Молот Сварога», де будуть чекати переможця другого півфіналу – або «Hammerers», або «Flyers».

Матч 2. «Hammerers» – «Flayers»

Рахунок відкрили «Молотобійці», Максим Харабуга №2 заніс м’яч у залікову «Flyers». 6:0 – на корись «Hammerers».

Рахунок змінився за кілька секунд до перерви. Другий тачдаун у матчі знов заніс «молотобоєць» №2 – Максим Харабуга. Рахунок першої половині гри – 12:0 на користь «Молотобійців».

В другому таймі «Flayers» відіграли один тачдаун – 12:6. А під кінець матчу Максим Харабуга заніс м’яч у залікову зону – у підсумку рахунок 18:6 на користь “Молотобійців”.

У фіналі Кубку «Молот Сварога» зіграють «Вінницькі Вовки» та «Hammerers».

А третє місто будуть виборювати «Орли» та «Flyers».

Матч 3. Гра за 3-е місце «Орли» – «Flayers»

У цьому півфіналі перевага була на стороні «Орлів». Вони перші вийшли уперед – тачдаун зробив Захарчук Костянтин, який впіймав влучний пас і здобув тим самим 6 очок. Нарешті, рахунок 6:0 зберігся аж до другої половини матчу.

В другому таймі «Flyers» зрівняли рахунок. Це зробив №8, який стрімко пробіг майже все поле та заробив для своєї команда 6 очок.

Потім відмітився результативною грою Бойчук Юрій, який спочатку впіймав пас та заніс м’яч у залікову зону «Flyers» (це дало «Орлам» 6 очок), а потім зробив реалізацію в 1 очко.

Таким чином, «Орли» здобули перемогу над «Flyers» з рахунком 13:6 та посіли третє місто у Кубку «Молот Сварога».

Матч 4. Гра за 1-е та 2-е місця «Вінницькі Вовки» – «Hammerers»

Фінальна гра Кубку «Молот Сварога» пройшла, як то кажуть, «в одні ворота».

Першій тайм закінчився рахунком 7:0 на користь «Вовків». Гарно спрацювала пасова комбінація «вовків» на Завреловського Івана №3, який не тільки впіймав пас та ще й доніс його до залікової зони «Молотобійців» – 6:0. В реалізації був корисний Дучков Руслан №1, який допоміг збільшити рахунок своєї команди до 7:0. З таким рахунком команди ушли на перерву.

А ось у другій половині матчу «Вовки» впіймали кураж та зробили ще три тачдауни. Це робили послідовно Снігур Артем №9, потім вже відомий Дучков Руслан №1 та Оникійчук Денис №4. Загальний рахунок фіналу – 25:0 і «Вінницькі Вовки» увозять перший трофей Чемпіонату ДЮЛАФ з флаг-футболу серед дитячо-юнацьких команд «Молот Сварога» у рідну Вінницю.

Дякуємо командам за ігри та вітаємо вінничан з перемогою у фіналі!