Четвер, Червень 21, 2018
На главную > Новини > “Вовки” вдома перемогли “Монархів” – 36:14 (оновлено)

“Вовки” вдома перемогли “Монархів” – 36:14 (оновлено)

8 жовтня у Вінниці проходив 2-й тур Чемпіонату дитячо-юнацької ліги американського футболу, в якому зустрічались команди “Вінницькі Вовки” та “Монархи”.

Для обох команд це був 1-й матч у рамках чемпіонату, а для юних вінничан – перший з справжнього американського футболу.

За результатами жеребкування право нападати отримали вінничани.

Почали “Вовки” не дуже впевнено, але декілька бігових та пасових комбінацій дозволили пройти більше 20 ярдів. Захист рівнян теж працював досить злагоджено і №11 вдалось накрити фамбл. Таким чином напад перейшов до гостей і за 2 драйва “Монархи” завдяки гарному бігу №80 заносять перший у цій грі тачдаун. На це “Вовки” одразу ж відповіли гарними біговими комбінаціями, які вилились у тачдаун №4. Рахунок в кінці 1-ї чверті був 6:6.

Спочатку другої чверті захисту “Вовків” довелось добряче попотіти, так як напад “Монархів” впевнено набирав ярди. Захист вистояв і не дав за цю чверть заробити гостям жодного очка і зумів заробити сейфті, зупинивши гравця гостей у його заліковій зоні. Напад “Вовків” за другу чверть зумів заробити 2 тачдауни та 2 вдалих реалізації. Не обійшлось і без перехватів та фамблів у цьому твймі. На перерву команди пішли з рахунком 24:6. Варто сказати, що у захисті як у вінничан, так і рівнян ми побачили чудові текли та удари, які глядачів зустрічали гучними оваціями.

Після перерви було помітно, що гравці обох команд вже втомились, а у гостей, яких і так приїхало всього 10, всі грали без замін. Розпочали другу половину з нападу гостей. Пасові та бігові комбінації зустрічали супротив захисту господарів поля. Далі нападали вінничани і потроху рухались у бік заліковки рівнян. Вдалим пасом на 30 ярдів на №6 “Вовкам” вдалось занести ще один тачдаун у цій зустрічі. Одразу ж у наступному драйві “Монархам” вдається теж пасовою комбінацією на 25 ярдів на №11 заробити 6 очок. Реалізація на №80 теж була вдала. Рахунок вкінці чверті 30:14.

В останній чверті дощ посилився і пасових комбінацій у обох команд стало менше, що вплинуло на результативність команд у нападі, але у захисті ми побачили декілька чудових перехватів. Лише “Вовкам” у цій чверті вдалось заробити очки завдяки вдалій біговій комбінації. Таким чином фінальний свисток зафіксував рахунок 36:14.

Глядачі аплодували юним спортсменам обох команд, які показали видовищну гру, яку не завжди побачиш у грі дорослих команд України.