Субота, Січень 25, 2020
На главную > Новини > 4 листопада у Вінниці визначаться перші чемпіони ДЮЛАФ!

4 листопада у Вінниці визначаться перші чемпіони ДЮЛАФ!

4 листопада у Вінниці на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку об 11:00 розпочнеться кубок «Залізний Вовк» з флаг-футболу та заклюсний матч Чемпіонату ДЮЛАФ з американського футболу. Це завершальний турнір у сезоні Дитячо-юнацької ліги 2017 року, але інтрига усього сезону зберіглась саме до завершального етапу змаганнь.

Керівництво ДЮЛАФ, аналізуючи турнірні таблиці обох видів змагань, прийняло рішення відмінити фінальні ігри, які повинні були пройти 11.11.2017 року.

Таким чином, заключним туром першого чемпіонату ДЮЛАФ 2017 року будуть змагання у м. Вінниця. Тому саме у Вінниці визначаться переможці сезону 2017 року серед дитячих команд віком 9-12 років та 13-15 років.

Місця команд у чемпіонаті визначаються, згідно Регламенту Ліги, а саме за більшою кількістю набраних турнірних очок отриманими в усіх матчах, а за їх рівністю – згідно додаткових показників:

a) За більшою кількістю турнірних очок, набраних в іграх між цими командами;

b) За кращою різницею набраних та пропущених ігрових очок в іграх між цими командами;

c) За більшою кількістю перемог в усіх іграх;

d) За кращою різницею набраних та пропущених ігрових очок в усіх іграх;

e) За більшою кількістю набраних ігрових очок в усіх іграх.

 

Претендентами на перемогу в 1-му чемпіонаті ДЮЛАФ по флаг-футболу є команди: «Hammerers» м. Київ, «Монархи» м. Рівне, «Вінницькі Вовки» м. Вінниця.

У всіх команд рівна кількість перемог та здобутих кубків, тому кожна гра зіграна у Вінниці може коштувати чемпіонства. Тут все буде залежити від жеребкування півфінальних пар та від майстерності малих гравців.

 

На чемпіонство у дисципліні американський футбол претендують теж відразу три клуба: «Hammerers» м. Київ, «Орли» м. Здолбунів та «Вінницькі Вовки».

Отже, від результату матчу «Вінницькі Вовки» – «Hammerers» заложитиме, хто стане чемпіоном ДЮЛАФ. Якщо «Молотобійців» влаштує будь яка перемога над вінничанами, то для здобуття золотих медалей «Вовкам» потрібно перемагати с перевагою більш ніж 12 очок, щоб по різниці набраних та пропущених ігрових очок обійти «Hammerers» та «Орлів», які вже точно мають в кишені срібло чемпіонату ДЮЛАФ. Якщо перевага «Вовків» над «Молотобійцями» буде менша за 10 ігрових очок, тоді чемпіонами можуть сати саме «Орли». Але не будемо забігати наперед, приходьте на стадіон і все побачите власними очами.

 

Розклад турніру

11:00 Початок кубка, вихід команд.

11:15 Жеребкування з флаг-футболу.

11:20 Перша півфінальна гра.

12:00 Друга півфінальна гра.

12:50 Гра за 3-є місце.

13:40 Фінал кубка.

14-20 Нагородження команди-переможця. Нагородження кращих гравців нападу і захисту.

15.00 Початок матчу «Вінницькі Вовки» – «Hammerers».

17.45 Орієнтовне закінчення гри. Нагородження. Фотосесія. Закриття турніру.

Паралельно з усіма подіями на стадіоні постійно виступатимуть чирлідери та працюватиме коментатор.

Під час гри на території стадіону будуть працювати фуд-траки, де всі глядачі зможуть придбати гарячий чай та каву, скуштувати хот-доги та інші смаколики. Запрошуйте друзів та знайомих, та разом приходьте підтримати команди.

Придбати квитки можна буде безпосередньо при вході на стадіон. Вартість квітка усього 20 грн. А всі кошти будуть витрачені на замовлення нової ігрової форми для вінницької дитячої команди на сезон 2018 року.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *