Субота, Січень 25, 2020
На главную > Новини > 8 питань до тренера “Монархів” Сергія Грицака

8 питань до тренера “Монархів” Сергія Грицака

1. Перший дитячо-юнацький чемпіонат України, як ви його оцінюєте?

– Є ряд недоліків, але в більшості випадків залежать від організації власних турнірів. Тобто щоб організувати хороший турнір, потрібна команда, а не самому робити все. Осінь – не сама сприятлива пора, щоб проводити цей турнір, краще весна.

2. Чим вас здивували (порадували, надихнули) ваші підопічні в минулих іграх? Кого б відзначили особливо?

– Вразила відданість гравців, як говориться нас мало, але ми в «тєльняжках».

3. Після спостереження за своїми гравцями, чи готові ви внести зміни у тренувальний процес? Які саме?

– У першу чергу потрібно збільшити матеріал з яким працювати, тобто проводити набори в команди згідно вікових груп. Для цього потрібно мати кваліфікований тренерський персонал, щоб відсікати все непотрібне з тих каменів, що до нас приходить.

4. Чим, на вашу думку, можна поліпшити організацію дитячих змагань? Який напрямок вашої клубної роботи потрібно підсилити, щоб клуб розвивався інтенсивно?

– В першу чергу збільшити тренерський персонал. Велику роль відіграє поле на якому граємо. Школа обіцяє впорядкувати поле, але хочеться, щоб це стало швидше.

5. Чи передається дитяче хвилювання їх батькам? Чи включаються батьки в змагальний процес?

– Безумовно. Батьки приходять на матчі та вболівають за своїх дітей. Але не всі батьки готові включитися в цей процес: власна зайнятість на роботі, не сказав би що байдужість, але нульове ставлення до подальшого майбутнього цього спорту.

6. Чи буде ваш клуб брати участь у наступному сезоні ДЮЛАФ? Що порадите тим, хто тільки думає створювати дитячу секцію по американському футболу?

– Плануємо брати участь у змаганнях з прапор-футболу 9-11 років, а також по можливості в текл-футбол 13-15 років, це буде залежати від зимового набору.

7. Як впливає проведення ігор і турнірів у вашому місті на популярності американського футболу серед населення?

– Хоч і намагаємося поширити інформацію серед місцевих ЗМІ, зворотного зв’язку дуже мало.

8. Що б ви хотіли змінити в роботі ДЮЛАФ в наступному сезоні, або чого вам не вистачало у роботі ДЮЛАФ?

– Я вислав президентові ДЮЛАФ Михайлу Герасимчуку зразки буклетів, які можна переробити на наш манер, і при знайомстві дітей в школах з прапор-футболом поширювати американський футбол.

Треба більше презентацій та майстер-класів на місцях, для цього потрібно матеріал під брендом ДЮЛАФ: відео сюжети, роздатковий матеріал, будь-які сувеніри з логотипом ДЮЛАФ (значки, календарики, брелоки тощо).

Грицак Сергій Володимирович, «Монархи» м. Рівне


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *