Вівторок, Грудень 10, 2019
На главную > Новини > 8 питань до тренера “Hammerers” Вадима Болейко

8 питань до тренера “Hammerers” Вадима Болейко

1. Перший дитячо-юнацький чемпіонат України, як ви його оцінюєте?

Відмінно! Подібного чемпіонату з такою кількістю ігор, що охоплюють віку від 9 до 16 років, раніше не було.

За 5 тижнів команди провели велику кількість ігор для дітей і юніорів: 4 турніру, 14 ігор з флаг-футболу (вік 9-11 років), американського футболу – 6 ігор (вік 11-16 років). Це перший крок до нових вершин, він важкий і трохи невпевнений, але, як показує результат, досить твердий.

Вдалося головне – всі команди доклали максимум зусиль до проведення чемпіонату, не пропустивши жодної гри!

Багато помилок і труднощів у змаганнях, над якими потрібно працювати. Нинішній результат і палаючі очі спортсменів – найкраща мотивація для розвитку Ліги.

2. Чим вас здивували (порадували, надихнули) ваші підопічні в минулих іграх? Кого б відзначили особливо?

Кожен гравець проявив себе по-різному, адже це діти. Надихає те, що бачимо, як формується бойовий дух команди, єдність, вміння зібратися, показати характер і вольові якості.

Безумовно, є прекрасні і талановиті гравці, постараємося обійтися без персоналій – кожен гравець вніс свою лепту для загального результату, ми – одна команда!

3. Після спостереження за своїми гравцями, чи готові ви внести зміни у тренувальний процес? Які саме?

Безумовно. Кожна гра дає новий фрагмент, зміни бачення формування картинки тренувального процесу і якісної гри команди.

Тренерський штаб одноголосний в думці про вдосконалення вивчення фундаментальних технік, вправ, рухів, без яких неможливо зробити крок далі. Нехай це звучить буденно, але потрібно довести до автоматизму базові речі, потім переходити далі.

4. Чим, на вашу думку, можна поліпшити організацію дитячих змагань? Який напрямок вашої клубної роботи потрібно підсилити, щоб клуб розвивався інтенсивно?

Збільшенням кількості команд з достатніми складами гравців. Насамперед, продовжити формування структури клубу адміністративним і управлінським персоналом. Зробити акцент на більш якісний і масовий набір новачків. Обов’язково розширити аудиторію вболівальників, продовжуючи радувати хорошою грою і нагороджувати позитивними емоціями.

5. Чи передається дитяче хвилювання їх батькам? Чи включаються батьки в змагальний процес?

Діти-батьки-тренера – це одна нитка, яка передає найменші коливання зміни стану. Всі батьки максимально залучені у змагання. Відвідують всі матчі, турніри, надають допомогу в їх організації та проведенні. Приємно бачити їхні щасливі обличчя після кожної гри, чути слова подяки тихим зірваним голосом справжнього вболівальника. Величезне спасибі за це!

6. Чи буде ваш клуб брати участь у наступному сезоні ДЮЛАФ? Що порадите тим, хто тільки думає створювати дитячу секцію з американського футболу?

Звичайно. Ставимо максимальні завдання, постараємося їх досягти. Рекомендація одна – набратися терпіння, постаратися набирати гравців з більш раннього віку 9-11 років, максимально формувати команду однієї вікової групи. Американський футбол досить складна гра, часу на формування повноцінного гравця піде багато. Не бійтеся говорити “ні” більш дорослим гравцям. Шлях довгий, але він того вартий. Вчитися самому і вдосконалюватися.

7. Як впливає проведення ігор і турнірів у вашому місті на популярність американського футболу серед населення?

Популярність серед молоді і батьків зростає, кожну гру ми бачимо нові обличчя. Нас почали впізнавати. Зростає аудиторія в соціальних мережах. Приходять на тренування друзі гравців. Вважаю, це довіра.

8. Що б ви хотіли змінити в роботі ДЮЛАФ в наступному сезоні або чого вам не вистачало у роботі ДЮЛАФ?

Не можу виділити якийсь конкретний момент. Роботи дуже багато, адже Лізі всього лише кілька місяців. Колектив наполегливо працює, сподіваюся, ви бачите хороший результат. Попереду грандіозні плани і нові горизонти нового рівня американського футболу в Україні. Постараюся докласти максимальні зусилля в допомозі організації і ведення роботи. Колеги, закликаю всіх, кому не байдуже розвиток американського футболу, брати активну участь, натомість отримуючи нові емоції і незабутні враження.

 

Болейко Вадим, тренер «Hammerers», м. Київ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *