Середа, Червень 19, 2019
На главную > ДЮЛАФ > Про турнір

Про турнір

              Австрія збирає найкращих

1-2 червня в столиці Австрії Відні стартує довгостроковий проект – щорічний дитячо-юнацький міжнародний турнір з американського футболу «Dacia Vikings International Youth Tournament». Змагання проходитиме на клубному рівні в форматі – 11х11, вікова категорія – U-15. В змаганнях приймуть участь чотири клуби, серед яких три представники європейських країн: Австрії, Угорщини, Франції та збірна команда України – під прапором «Молотобійців».

Унікальність проекту полягає в поєднанні змагальної частини з постійним обміном досвідом між учасниками для створення програми тренувань юнацьких команд. Для досягнення цілей проекту в міжсезоння заплановані різноманітні конференції, тренінг-кемпи та семінари.

Спільноті юнацького американського футболу турнір корисний тим, що з року в рік буде розвиватися, забезпечуючи тісні міжнародні зв’язки, а також дозволить командам випробовувати власні сили поза межами своїх країн.

Організатори «Dacia Vikings» планують розширення географії до 8 учасників уже в наступному році.

Всі учасники турніру будуть мати можливість використати свій шанс, проявивши себе на очах у чисельних скаутів із найкращих європейських клубів та закордонних навчальних закладів.

Участь української команди в турнірі дає змогу сподіватись на його проведення в Україні в найближчому майбутньому.

Вся футбольна спільнота України та ДЮЛАФ сподівається на гарячу підтримку наших спортсменів фанатами та чисельною української діаспорою в Австрії. А для тих, хто не матиме змоги поїхати на турнір, буде організована пряма трансляція всіх матчів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *