Субота, Липень 4, 2020
На главную > ДЮЛАФ > Судді прокачують свої навички

Судді прокачують свої навички

ДРУГИЙ СУДДІВСЬКИЙ СЕМІНАР

21 квітня, в м.Вінниця пройшов другий закритий семінар суддівського корпусу ДЮЛАФ. Семінар складався з трьох частин:

У першій,

Анатолій Ковальчук, познайомив присутніх з основами роботи на позиції Ампайера.

Звичайно, за один день не можливо засвоїти роботу на такій відповідальній позиції, ми ще не раз будемо повертатися до цього питання. Головне, що молоді судді отримали стартовий багаж знань і механік, та готові до подальшого розвитку в даному напрямку. Кращі з слухачів, які успішно складуть заліки за знаннями правил футболу та механіки роботи на позиції Ампайера, вже в цьому році зможуть вийти в складі суддівських бригад для обслуговування офіційних матчів ДЮЛАФ на цій позиції.

У другій,

Суддівський корпус провів підготовку до майбутнього етапу чемпіонату ДЮЛАФ з флаг-футболу. Максимом Репінецкім було організовано передматчеву нараду. Та вже в ході роботи на матчах за флаг-футболу всі судді корпусу підтвердили високий рівень знання правил і механіки .

           У третій,

Неформальній частині семінару, був переглянутий матч Супербоула 2018 року в якому «Орли» здолали «Патріотів». В ході перегляду були зафіксовані численні помилки суддівської бригади обслуговувала даний матч :).

Трохи суддівського гумору для вас. Як всім відомо, «Супербоули»  супроводжуються виступом музичних зірок найвищої величини. Наступний діалог відбувся в ході виступа Джастіна Тімберлейка:
– А це хто, Монатік?
– Ні, це Тімберлейк!
– А що? У них на Монатика грошей не вистачило?
– Напевно команди не потягнули його проїзд.

Наостанок не можу не цитувати враженнями одного з починаючих суддів, який поділився  своїми враженнями:

«Під час суддівського семінару та роботі на турнірі з флаг-футболу, я відчув, що ми справжній колектив, це все наше. Ми підтримуємо один одного, вчимося, змінюємося ролями на полі. Панує атмосфера позитиву, взаєморозуміння, конструктиву і шаленого задоволення. Суддівство поглинуло мене. Це справжній драйв!»

Працюймо далі, створюємо майбутнє дитячого футболу, бо наші діти цього варті!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *