Середа, Червень 23, 2021
На главную > Новини > Виклики, прогнози, кричалки. Тренери про турнір «Сильна молодь 2019»

Виклики, прогнози, кричалки. Тренери про турнір «Сильна молодь 2019»

Сильна молодь 2019

Два дні, двадцять матчів, п’ять клубів, чотири вікових категорії — ми вже недочекаємося вихідних. А як налаштовані на змагання учасники?

У наймасштабнішому дитячо-юнацькому флаг-футбольному турнірі в історії України зустрінуться «Азовські Дельфіни», «Вовки, «Молотобійці», «Орли» і «Яструби». Клуби розвиваються по-різному: деякі стабільно йдуть уперед не перший рік, деякі — відкривають нові секції або відновлюють сили, а деякі взагалі — починають команди з нуля. Проте спільне в них — налаштованість на перемогу, і це не може не радувати. Далі — пряма мова тренерів клубів-учасників турніру «Сильна молодь 2019».

«Азовські Дельфіни», м. Маріуполь

Як памʼятаємо, після завершення сезону в Першій Лізі УЛАФ «Азовські Дельфіни» анонсували набір дитячої команди. У серпні в Маріуполі тренери Дмитро Татарін і Андрій Куливець провели перший тренувальний табір. Результат не змусив довго чекати. На турнірі клуб представить команду у віковій групі U15. Хоча за словами Дмитра Татаріна, більшість гравців складу будуть молодшими за 15 років.

Головні виклики і завдання:

«Насамперед наша мета — подивитися, який досвід роботи отримали гравці за чотири місяці. І приїхати додому з перемогою в турнірі.

Наша задача — подивитися, на що здатні команди суперника в цих вікових категоріях, оскільки нам доведеться виступати проти них уже в теклі».

Чим турнір особливий для команди:

Це дебют для хлопців. Певен, що буде маса вражень і маса отриманого досвіду — як для гравців, так і для тренерського складу.

Як оцінюєте шанси на перемогу?

Перед собою ставимо мету — лише Перемога!

Якою кричалкою підтримувати вашу команду?

Перед матчем гравці будуть вигукувати заряд, який вигадали самі 🙂

«Вовки», м. Вінниця

Цього турніру вінницький клуб не просто виставляє команди в усіх вікових категоріях. У категорії U13 гратимуть «Вовки» і «Вовки-2». Чим ще здивують вінничани глядачів турніру — говорять тренери Катерина Тетерук (U11) і Євген Хомин (U13, U15, U17).

Головні виклики і завдання:

Катерина Тетерук: Головна задача — спробувати все те, що тренували, і зіграти в задоволення. Ну і, авжеж, перемогти.

Євген Хомин: Найперша задача — це зайняти призові місця у всіх категоріях. Але головне — щоб діти отримали ігровий досвід, приємні емоції і зарядились силами і бажанням грати. Адже попереду в нас зима, досить важке міжсезоння.

Чим турнір особливий для команди:

Катерина Тетерук: Турнір особливий тим, що хлопці давно не грали. Хочеться вже вийти та показати свою гру.

Євген Хомин:

«Турнір для нас знаковий в першу чергу тому, що ми веземо найбільшу кількість дітей за всю історію нашого клубу і, думаю, навіть за історію дитячого американського футболу.

Це дуже потужний турнір, масштабам якого можуть позаздрити європейські змагання.

Це дуже крутий досвід для нас, тренерів, клубних функціонерів і, звичайно ж, дітей».

Дивувати крім гарної гри будемо ще фановими нестандартними комбінаціями 🙂

Як оцінюєте шанси на перемогу?

Євген Хомин: Це флаг-футбол, тому у формулі перемоги багато невідомих, і їх ще більше, ніж у американському футболі. Тим паче, будуть дві команди, з якими ми ще ніколи не грали, тому важко щось прогнозувати.

Якою кричалкою підтримувати вашу команду?

Євген Хомин і Катерина Тетерук: У нас є стандартна наша кричалка — «Вовки в кашу!».

«Молотобійці», м. Київ

Клуб-господар турніру також заявляє команди всіх чотирьох вікових категорій. За великими можливостями — велика відповідальність. Вадим Болейко, президент клубу, розповідає, як київські спортсмени налаштовані на турнір «Сильна молодь 2019».

Головні виклики і завдання:

Для U15 і U17 — отримати задоволення, перемогти. U11 і U13 — команди, які на 80% складаються з новачків у флаг-футболі. Хлопцям потрібен досвід.

Задачі — злагоджено зіграти, гідно показати себе на змаганнях. Отримати задоволення від великої кількості матчів.

Чим турнір особливий для команди? Чим дивуватимете глядачів?

«Молотобійці» виставляють на турнір чотири вікові категорії, кожна з яких має власні стратегію та стиль гри. Сподіваюся, це дасть гарний результат.

«Як тренер — пишаюся турніром: у ньому візьмуть участь пʼять клубів. Грати будемо з різними гравцями, різними схемами, з мінімальним часом підготовки до кожного суперника. Цікаво буде оцінити адаптацію гравців до нових суперників».

Здебільшого значну увагу приділятиму новачкам; перший турнір — перші результати. Сподіваюся, всі себе відмінно проявлять.

Отримаємо досвід і ґрунт для допрацювань і підготовки до весняного турніру.

«Змагання — найкращий суддя та консультант твоєї роботи».

Дивувати будемо насамперед гарною, результативною грою! Налаштуємо команди дати бій кожному супернику.

Як оцінюєте шанси на перемогу?

50 на 50. Наші суперники досить сильні в різних вікових категоріях. Усе буде залежати від налаштованості гравців. Спробуємо опинитися в призовій трійці.

Якою кричалкою підтримувати вашу команду?

«Молотки — до бою! Тачдаун за тобою!» — цю кричалку обрали на стадіоні вболівальники.

Як і у «Вовків», у «Молотобійців» був дуже насичений, багатий на перемоги рік. Цікаво, для кого він завершиться більш вдало?

«Орли», м. Здолбунів, Рівненщина

На турнір із флаг-футболу клуб заявив дві команди у старших вікових категоріях — U15 і U17. Про підготовку розповідає тренер Тимофій Тишкун.

Головні виклики і завдання:

Команда U17 — фактично, наші випускники, адже це їхній останній турнір у ДЮЛАФ, і більшість з них тренуватимуться з дорослими. Щодо U15 — це команда новачків. Для більшості з них — це перші змагання, їхнє завдання на максимум показати хороші результати і здобути нагороди.

Чим турнір особливий для команди:

«Сам турнір — шикарний, охоплює широку географію з усіх куточків країни. Для дітей — це хороша можливість познайомитися з однолітками та поспілкуватися. Для тренерів головне — спілкування між собою: вони зможуть поділитися досвідом, перейняти щось для себе».

Як оцінюєте шанси на перемогу?

Шанси є завжди, хоча суперники досить серйозні. Хлопці готові показати максимум результату.

Якою кричалкою підтримувати вашу команду?

Наша кричалка та наш девіз — Follow the dream [з англ. «слідуй за мрією» — ред.].

Попри те, що цьогоріч «Орли» пропустили сезон УЛАФ, вони здобули досвід на Відкритому кубку Рівного. Цікаво, як проявлять себе і новачки, і «ветерани» клубу.

«Яструби», м.Біла Церква, Київщина

Один із засновників і тренер клубу Олексій Зорін везе в Київ команди категорій U13 і U17. Як відомо, «Яструби» сумлінно тренувалися цього року, відвідали тренінг-кемп у Маріуполі. Час підбивати підсумки.

Головні виклики і завдання:

Перша задача — це досвід. Тренування тренуваннями, але грати й вчитися треба. І, безперечно, намагатися перемагати.

Чим турнір особливий для команди? Чим дивуватимете глядачів?

Нічим особливо дивувати не збираємося. Ми провели певну роботу та хочемо її показати.

Як оцінюєте шанси на перемогу?

«Це гра. Вона дуже непередбачувана. Але завжди хочеться максимуму».

Якою кричалкою підтримувати вашу команду?

Кричалок немає 🙂 За рахунок мотивації команда триматиме тонус.

Замість P.S.

Наостанок кілька порад:

  1. Приїжджайте 21-22 грудня за адресою вул. Освіти, 3 (м. Київ, спортивна зала КНУБА). Нехай передостанні вихідні 2019-го будуть флаг-футбольними!
  2. Підписуйтеся на сторінки клубів у соцмережах і слідкуйте за новинами на сайті.
  3. Навіть якщо не зможете відвідати турнір — напишіть побажання клубу, тренеру чи гравцям, яким бажаєте перемоги. Це неймовірно підтримає спортсменів і їхніх наставників перед насиченими змаганнями. Напишіть прямо зараз!

Інстаграм — «Азовські Дельфіни», «Вовки», «Молотобійці», «Орли», «Яструби».

Анна Єгорова

Оригінал тексту

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *