Понеділок, Вересень 21, 2020
На главную > Новини > Представляємо суддівський корпус турніру «Сильна молодь 2019»

Представляємо суддівський корпус турніру «Сильна молодь 2019»

20 матчів за два дні — випробування не тільки для організаторів, тренерів, спортсменів і глядачів.

Саме судді слідкуватимуть за дотриманням головних принципів футболу — збереження здоров’я, чесної гри і справедливих умов, а також, авжеж, видовищності.

Тож знайомтеся, судді турніру «Сильна молодь 2019»:

  • Дмитро Алексєєв. Суддя ІІ категорії. Керівник суддівського корпусу ДЮЛАФ. м. Вінниця. У суддівському корпусі з 2016 року. Географія суддівства: 6 країн.
  • Анатолій Ковальчук. Суддя ІІ категорії. м. Вінниця. У суддівському корпусі  з 2016 року. Географія суддівства: 5 країн.
  • Тамара Карлова. Суддя ІІ категорії. м. Київ. У суддівському корпусі з 2015 року. Географія суддівства: 2 країни.
  • Микола Клімачов. Суддя. м. Рівне. У суддівському корпусі з 2018 року. Географія суддівства: 2 країни. Дійсний гравець команди «Хрестоносці».
  • Леонід Филипчук. Суддя. м. Рівне. У суддівському корпусі з 2018 року. Дійсний гравець команди «Леви».

«Це найбільший турнір із флаг-футболу для дітей і юніорів, який коли-небудь відбувався в Україні. Навіть якщо говорити про дорослий флаг-футбол, можу згадати лише два-три турніри з такою кількістю матчів і команд. А подібних турнірів для дітей не проводили в жодній з найближчих країн», — відзначає Дмитро Алєксєєв.

Дмитро Алєксєєв
Дмитро Алєксєєв

Дмитро Алєксєєв також говорить, що на дитячо-юнацьких змаганнях підвищена увага до безпеки учасників.

«Двадцять матчів за два дні — так, це виклик. До того ж, виклик для будь-якої бригади в будь-якій країні.

Найбільша кількість матчів, які обслуговували в такі стислі строки, — це турнір Sentinels Open Cup 2018 у Кишеневі. І це був найважчий турнір, який довелося відпрацювати.

Не скажу, скільки точно матчів тоді зіграли команди, але на долю об’єднаної української бригади випало вісім матчів першого дня і шість — другого. На цьому ж турнірі [«Сильна молодь 2019» — ред.] на долю кожної бригади випаде по десять матчів на день», — додає суддя.

Українські судді в складі міжнародних бригад

Долучайтеся до історії разом із нами — приходьте 21-22 грудня в спортивну залу КНУБА (м. Київ, вул. Освіти, 3). Буде гаряче!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *