Субота, Липень 4, 2020
На главную > Новини > Президент ДЮЛАФ Михайло Герасимчук: «Турнір для мене — це мотивуючий крок»

Президент ДЮЛАФ Михайло Герасимчук: «Турнір для мене — це мотивуючий крок»

Президент ДЮЛАФ Михайло Герасимчук

Напередодні дводенних змагань важливо почути головного організатора! Михайло Герасимчук розповідає, чим особливий турнір, клуби-учасники, а також оцінює здобутки року та ділиться планами на 2020-й.

Фани дитячо-юнацького футболу в очікуванні флаг-футбольного турніру «Сильна молодь 2019». Говорять, що змагання будуть особливими, навіть — історичними. Можете навести кілька тез, чому це справді так?

Не тільки фани очікують на ці змагання, а й організатори та учасники. Тому що це перший дитячо-юнацький турнір з флаг-футболу в Україні з такою кількістю команд, ігор і спортсменів.

Також турнір повинен пройти на високому організаційному рівні, зібравши майже всі команди, які займаються розвитком дитячо-юнацького американського футболу в Україні, окрім команди «Монархи» з міста Рівне.

Головним завданням турніру для кожного учасника — чи то спортсмен, тренер чи організатор — є отримання задоволення та натхнення для подальшої роботи.

Дводенний турнір із флаг-футболу. Цим не можуть похвалитися й «дорослі» ліги — як України, так і деякі закордонні. Як Вам вдалося залучити 5 клубів і підготуватися до таких масштабних змагань?

Турнір для мене — це мотивуючий крок. Ми вели переговори та доклали багато зусиль щодо набору клубами гравців та створення масштабного турніру в усіх вікових категоріях. Насамперед це велика заслуга клубів, результат їхньої наполегливості, старанності та працьовитості.

Це спільне досягнення. Хочу відзначити високий рівень відповідальності учасників та прагнення до спільної роботи заради розвитку майбутнього. Сподіваюсь, це буде великим прикладом для  спільноти американського футболу України.

Михайло Герасимчук із тренерами українських клубів
Михайло Герасимчук із тренерами українських клубів

Розкажіть у форматі бліцу про кожний клуб-учасник. Чим вражає/надихає/дивує кожен із них?

Клуб «Молотобійці», м. Київ — майже рідний, завдяки якому я знайшов для себе американський футбол. Одна з кращих команд в Україні на даний момент в спортивному плані та краща команда із забезпечення спортсменів екіпіруванням і спортивним знаряддям.

Клуб «Вовки», м. Вінниця — «надійний товариш», який з самого початку з нами, брав і продовжує брати участь у всіх змаганнях під егідою ДЮЛАФ. Найбільший за кількістю спортсменів, приклад для команд не тільки дитячо-юнацького спорту, а й для дорослих.

«Орли», м. Здолбунів — команда «найбільших гравців» 🙂 Це не жарт, саме в цій команді грають найбільш тяжкі та великі хлопці. Команда, яка робить величезну роботу з набору гравців для розвитку американського футболу в невеликому місті на Рівненщині. Це заслуговує на повагу.

«Азовські Дельфіни», м. Маріуполь — наймолодша команда, яка тільки в серпні цього року поновила набір гравців і вже за чотири місяці готова показати свою роботу. Хлопці вражають своєю наполегливістю та працьовитістю.

«Яструби», м. Біла Церква — також команда-новачок турніру, вперше братиме участь у змаганнях під егідою ДЮЛАФ. Бачимо гарний старт, прагнення до результатів. Приємно буде подивитися на змаганнях.

Турнір «Сильна молодь 2019» завершує річний календар ДЮЛАФ. Виділіть найбільші досягнення цього сезону.

По суті, одним з основних досягнень і є цей турнір. Саме його проведення і є результатом певної роботи, адже за рік збільшилась кількість команд, учасників і фанатів.

Також серед досягнень цього року — після переговорів з’явилась можливість провести в Україні міжнародний турнір, у якому візьмуть участь дві українські команди.

Які 5 найважливіших завдань ставите перед собою і організацією на 2020 рік?

Плани на наступний рік презентуємо на конференції, яка запланована на 25–26 січня, але якщо зовсім коротко, це:

  1. Консолідація зусиль клубів щодо набору гравців в певних вікових групах.
  2. Проведення чемпіонату в чотирьох вікових категоріях.
  3. Початок освітньої тренерської програми.
  4. Проведення міжнародного турніру в Україні.
  5. Формування юнацької збірної країни.

Маємо надію зібрати в юнацькій лізі до 6–8 команд, з нетерпінням чекаємо на приєднання команд із міст Рівне та Дніпро, можливо, Одеси.

Тож перед початком втілення амбітних планів маємо визначити, хто найсильніший у флаг-футболі цього року. Уже завтра, у спортивній залі КНУБА (м. Київ, вул. Осіти, 3) о 10:00 розпочнеться перший матч турніру «Сильна молодь 2019». Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті і на нашій фейсбук-сторінці. І не забудьте в коментарях підтримати улюблений клуб!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *