Понеділок, Вересень 21, 2020
На главную > Новини > Турнір «Сильна молодь 2019»: підбиваємо підсумки

Турнір «Сильна молодь 2019»: підбиваємо підсумки

Наймасштабніший флаг-футбольний турнір України відбувся тиждень тому, проте футбольна спільнота продовжує його обговорювати. Справді, це водночас історичне досягнення як для Дитячо-юнацької Ліги, так і для кожного з п’ятьох клубів-учасників.

Змагання були справді запеклими. Тренувалися й готувалися всі, але результат — у турнірній таблиці.

Вінницькі «Вовки» здобули першість у категоріях U17, срібло в категорії U15, а в U13 обидві заявлені команди опинилися на п’єдесталі — отримали золото і бронзу. Хоча й поза заліком, але наймолодші «Вовки» стали найсильнішими. Їхня команда U11 перемогла в обох товариських зустрічах з «Молотобійцями». Тож цього разу вінницький клуб приємно здивував не лише кількістю заявлених спортсменів і команд, а й блискучою результативністю, з чим і вітаємо!

Київські «Молотобійці» вразили своїх вболівальників не менше. Особливо золотом у категорії U15, заслуженим у запеклій боротьбі. Юні кияни вкотре довели, що у флаг-футболі треба бути непідступними до останньої секунди і відвойовувати кожне ігрове очко! Видовищна гра й в інших категоріях дозволила командам U13 і U17 здобути срібні медалі.

«Азовські Дельфіни» з Маріуполя — відомий клуб, який на цьому турнірі представив юнацьку команду — U15. Вітаємо з першою перемогою в грі і бронзою категорії, вона солодка. А перші поразки нехай стануть стимулом у тренуваннях.

«Яструби» з Білої Церкви дебютували в змаганнях одразу в двох категоріях — U13 і U17! На їхньому рахунку перші тачдауни і досвід гри з гідними суперниками. Вітаємо з почином і чекаємо на найближчих турнірах!

«Орли» повезли у рідний Здолбунів бронзу категорії U17. Також вітаємо клуб із дебютом новоствореної команди в категорії U15. Перемоги попереду, але початок покладено.

Це був напружений дводенний турнір у чотирьох вікових категоріях, і кожен клуб отримав свої здобутки: хто — дебют у змаганнях, хто — довгоочікувані медалі… Але всі зустріли тут нових друзів, відчули спортивний дух і, сподіваємося, записали у свій плейбук нові комбінації 🙂

Попереду — новий сезон, нові змагання і виклики. Трохи відпочиньмо, і знову в бій!

Усім дякуємо за цей насичений рік. Дякуємо всім, хто приєднався. Чекаємо на тих, хто вже скучив за змаганнями. Запрошуємо всіх, кому кортить досягати висот в американському футболі.