Понеділок, Вересень 21, 2020
На главную > Матч > Hammerers vs Орли

Hammerers vs Орли

38 - 34
Full Time

Recap

Рахунок у першому матчі Чемпіонату ДЮЛАФ з американського футболу відкрили «Hammerers». «Орли» почали другу спробу, але приймаючий не зміг зафіксувати м’яч, трапився фамбл. М’яч підхопив «молотобоєць» Рашко Павло №99 та заніс його в залікову зону здолбунівців – 6:0.

Але перевага киян тривала недовго. Вже у черговому своєму володінні «Орли» занесли видовищний тачдаун завдяки пасовій комбінації. Це зробив Сірик Дмитро №84, до того ж реалізація теж на його рахунку – 6:8.

З часом «Орли» збільшили рахунок і вийшли у відрив від «Hammerers». Той же Сірик Дмитро завершив пасову комбінацію на 35 ярдів й «підняв» свою команду ще на 6 пунктів – 6:14. З таким рахунком команди закінчили першу четверть матчу.

На початку другого тайму Сірик Дмитро заніс ще один тачдаун. 6:20 на користь «Орлів» таким став рахунок після бігової комбінації Дмитра на дистанцію в три ярди. Тим часом «Молотобійці» шукали свою гру і, нарешті, знайшли.

Квотербек «Hammerers» Єфімайнов Максим №7 взяв гру на себе, коли до залікової «орлів» залишався усього один ярд. 12:20 – відрив від здолбунівців зменшився. Майже до кінця другої четверті захист «Орлів» не давав шансів «молотобійцям» нав’язати свою гру, але наприкінці тайму все ж кияни додавили напад «Орлів» та зробили сейфті. Це додало два очки до скарбнички «Hammerers» – 14:20.

Коли ми кажемо «команду нападу «Орлів», ми маємо на увазі майже весь состав здолбунівського клубу. До Києва приїхало усього 10 гравців, тому і в нападі, і в захисті грали одні й ті ж спортсмени. Треба віддати належне «Орлам», кожен з них мав велику силу духу и націленість на перемогу. І вони могли перемогти, але тренери «Hammerers» мали іншу думку…

Третя четверть почалася з атак «Молотобійців», які поступово наближалися до лінії заліку «Орлів». Ранінбек Владислав Чайковський №22 у властивій йому манері заніс м’яч у залікову зону гостей. Забігаючи наперед скажемо, що Владислав був дуже активним гравцем нападу, а іноді й захисту, за що отримав звання найкращого гравця нападу у цьому матчі. Отже, після цієї атаки рахунок зрівнявся – 20:20. Реалізацію теж довірили виконувати Чайковському і це привело до успіху – «Hammerers» знову вийшли уперед – 22:20.

«Орли» почали атакувати, але на вже на другому драйві Владислав Чайковський знову показав свої найкращі властивості – перехвативши м’яч, він заніс його у залікову «Орлів». Господарі поля збільшили свій рахунок – 28:20.

«Орлам» треба було щось робити, і знову ініціативу взяв на себе Сірик Дмитро №84 – на його рахунку ще один біговий тайчдаун – 28:26. Ще через кілька драйвів Дмитро знову на висоті, він робить сейфті, і знов рахунок у грі стає рівним – 28:28!

Наступний тачдаун був дуже ефектний – дальній пас у самісіньку залікову і приймаючий Мишлявкин Данило №5 надійно фіксує м’яч у своїх руках – 34:28 на користь «Молотобійців».

Знову «Орли» в атаці, але тиск з боку киян дуже сильний і «молотки» знову роблять сейфті, що дає їм ще 2 очка – 36:28. Це не був останній сейфті, два очка напрацювали собі «Молотобійці» на початку останньої четверті – 38:28.

Останнє слово у грі сказали «Орли». Нестримний Сірик Дмитро №84 зробив ще один тачдаун, довивши загальний рахунок матчу до 38:34. Таким чином, Дмитро зробив всі 5 тачдаунів «Орлів», і це поки що найкращій показник ліги. Разом с тим, кращім гравцем нападу був названий Владислав Чайковський №22 у «Hammerers», а кращім гравцем захисту – «орел» Сліпенко Роман №40.

Отже, з рахунком 38:34 «Hammerers» у напруженій та видовищній грі здобувають перемогу у першому матчі Чемпіонату ДЮЛАФ з американського футболу серез юнацьких команд.

Матч обслуговувала бригада суддів на чолі з рефері Михайлом Артем’євим (м. Київ). Йому допомагали ампайр – Микола Климачов (м. Рівне), лайнсмен – Дмитро Алексєєв (м. Вінниця), лайнджадж – Тамара Карлова (м Київ).

 


 

Деталі

Дата Команда League Сезон
01.10.2017 16:00 Чемпіонат з американського футболу 2017-2018

Місце гри

Київ, Гідропарк, Місто спорту
Unnamed Road, Київ, Украина

Результати

Команда
Hammerers
Eagles

Hammerers

Розташування
 

Eagles

Розташування
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *