На главную > Змагання

Змагання

Змагання ДЮЛАФ проводяться по двом різновидам американського футболу: флаг-футболу та класичного контактного американського футболу.

Як правило, у флаг-футбол грають діти молодшого віку, які тільки освоюють ази американського футболу. Тому змагання з флаг-футболу ДЮЛАФ проводить для гравців, вік яких починається з 8-9 років.

В американський футбол в повній екіпіровці грають хлопці старшого віку і які освоїли техніку гри раніше. Контактні змагання проводиться для команд, які складаються з гравців 11 років і старше.

ДЮЛАФ планує кожен сезон змінювати склад учасників змагань, в залежності від поданих на участь заявок від українських клубів. Сезоні 2017-2018 року бере участь п’ять українських команд: «Вінницькі Вовки», «Монархи «(Рівне), «Орли» (Здолбунів), «Flyers» і «Hammerers» (обидві з Києва).

У календарі змагань з флаг-футболу 4 розіграшу кубків – за кількістю команд та міст, які прийматимуть ці змагання:

  1. «Молот Сварога» – 1 жовтня, Київ р.
  2. «Корона Монарха» – 15 жовтня, р. Рівне
  3. Турнір у Здолбунові – 21(22) жовтня, р. Здолбунів, Рівненська область
  4. «Залізний Вовк» – 4 листопада, р. Вінниця

Кожна команда не тільки бореться за кубковий трофей, але й набирає турнірні очки (за перемогу дається 3 очки), за сумою яких визначаються ігрові пари в матчі за 3-е і 1-2 місця Чемпіонату ДЮЛАФ з флаг-футболу серед дитячо-юнацьких команд. Фінальні ігри відбудуться, попередньо, 11 листопада в Києві.

Чемпіонат ДЮЛАФ з американського футболу серед дитячо-юнацьких команд проводиться в два етапи: груповий та фінальний. В іграх групового етапу команди послідовно зустрічаючись один з одним, де визначають найсильніших і за перемогу також отримують по 3 очки. Дві команди з найбільшою кількістю очок виходять у фінал і борються за чемпіонство. Два інші команди за сумою очок зіграють у малому фіналі за 3 місце. Фінал чемпіонату відбудеться 11 листопада в Києві.

Слідкуйте за новинами та анонсами чемпіонатів – можливі доповнення і зміни!